Close

Cevap Ver
6 Sonuçtan 1 ile 6 Arası
Ağaç Şeklinde Aç9Beğeni
  • 5 Post By rise_com
  • 1 Post By ozkanabim
  • 1 Post By nihat
  • 2 Post By acemi_caylak

Konu: Yeşil Dünya Forum Satış Şartnamesi

Kurucu Üye rise_com - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Yer
    Gaziantep

Yeşil Dünya Forum Satış Şartnamesi

Yeşil Dünya forum sitesi olarak, üyelerine en kaliteli ve güvenilir ortamın sağlanması için iş bu satış şartnamesi hazırlanmıştır.

Satış şartnamesinin maddeleri;

1-Sitemizde yapılacak satış ve tanıtımlardan komisyon, kira veya başka bir isimle hiçbir şekilde ücret alınmayacaktır.

2-Sitede yapılacak satış ve tanıtım işlemlerinden doğacak mali ve hukuki sorumluluklar satıcı ve alıcılara aittir.

3-Site, satılan bir mal veya hizmetin kalitesinden bizzat sorumlu tutulamaz.

4-T.C. yasalarına uygun olmayan satış ilanları verilemez.

5-Sitede satış yapımına başlamak için satıcının iş bu sözleşmeyi imzalaması gereklidir.

6-Satıcı, satış ilanını sitenin kendisine vereceği örnek satış sayfası şeklinde hazırlayıp yayınlayacaktır.

7-Satış sayfası ilanları ve mesajlar sitenin belirleyeceği kurucu üyenin kontrolü sonrası, sakınca görülmemesi durumunda yayınlanacaktır. Sakıncalı görülen ilan veya mesaj ile ilgili ilan veya mesaj sahibi bilgilendirilecektir.

8-Satış ilanı altında satış ile ilgili alıcıların mesajları cevaplandırılabilir.

9-Satış yada siparişi site üzerinden yapılan ürünler hakkında siteye yapılacak şikayetler, satıcının puanlandırılması için kaydedilir. Haklı görülen her şikayet için satıcıya 1 puan verilir ve 5 şikayet puanına ulaşan satıcının satış sayfası kapatılır. 10 iş gününde satıcı bu aşamada şikayete konu durumu düzeltirse satışına devam etmesi sağlanır. Aksi halde satıcının site üyeliği kapatılır.

10-Satış başlıkları doğru konu altında açılmamışsa, sitenin belirlediği Kurucu Üye, başlığı ilgili başlık altına taşıyabilir.
    denizakvaryumu, Halil Önen, kasap.94 ve 2 kişi daha bunu beğendi

Yeşil Sever

satıs sartnamesi

nasıl imzalayacağım belgeyi anlamadım
    yazıcıdan cıktı alıp imzalayıp scannerda tarayıp mail ile mi göndereceğim. yoksa bir onay butonu varmıdır
    ozkan ozipekliler
    rise_com bunu beğendi

Kurucu Üye rise_com - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Yer
    Gaziantep
    Evet olabilir, tarayıp mail atabilirsiniz. Sayfanın altına onaylıyorum da yazabilirsiniz. İyi satışlar dilerim

Yeşil Sever
    hangi email adresine gönderilecek ?

Yeşil Sever nihat - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul Pendik
    Merhaba . Balkonumda bulunan hippeastrum ( amaryllis ) çiçekleri ile ilgili bir satış sayfası açmak istiyorum.
    Satılan ürünler hippeastrum fidesi , hippeastrum tohumu , crinum soğanı , amaryllis belladonna soğanı olacaktır.
    Yukarıdaki bigileri okudum. Onay talep ediyorum.
    Teşekkürler.
    rise_com bunu beğendi

Kurucu Üye acemi_caylak - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Sayın Nihat,

Onay veriyoruz.
    nihat ve rise_com bunu beğendiler