Close

3 Sonuçtan 1 ile 3 Arası
Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 Post By ayşe sayın
  • 1 Post By ayşe sayın

Konu: Ev Hanımları Artık Vasıfsız Elaman Olmaktan Çıkmalıyız...

Yeşil Sever ayşe sayın - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Yer
    BURSA

Ev Hanımları Artık Vasıfsız Elaman Olmaktan Çıkmalıyız...

Ben 3 evlat sahibi bir ev hanımıyım.
    Evim için çocuklarım için her annenim yaptığı gibi klasik bir anne oldum.
    Fedakarlık özveri çalış çabala gece gündüz uğraş tamam zaten bunları her anne seve seve yapıyor buraya kadar görev öle böle bir sürü mazeret tamam anlıyorum.
    Fakat öle bir zaman geliyor ki evladın bile olsa işi biten sepeti koluna takan uçup gidiyor.
    İşte bir ev hanımı anca yıllar sonra kendine gelip durup şöyle bir etrafına bakıyor ki bunca meşakkatli bir süreçte her kez için neler neler yapmış ama sadece ve sadece kendisi için en ufak yaptığı bir şey yok.
    Aradan yıllar geçmiş .....
    İşte şimdi ben kendi adıma yazıyorum ki ben kendimi unutmuşum.
    Çocuklar büyüdü beylerin az çok bir meşgüliyetleri var tamam güzelde şimdi ben ne yapacağım..
    Bu duygu müthiş bir işe yaramazlık ıskartaya çıkma duygusu yaşattı yani boşluktayım sudan çıkmış balık gibiyim.
    Fakat kendime döndüğüm anda anlıyorum ki kendim için hala yapa bileceğim bir şeyler vardır .
    Arayıp bulmam şimdide kendim için çaba göstermem gerekecek dedim ve yollara düştüm.
    N e yapabilirim sorusu ilk aşa bilmem gereken bir engel oldu.
    İnternet kullanmayı bilmiyordum bilmiyorsam öğrene bilirim deyip geçtim pc başına nasılsa zamandan bol bir şey yok ...
    Dışarıda çalışamam artık ben bir teyzeyim
    O halde pes etmek yok dedim elbet bir şeyler bulurum.
    Bir sabah kahvaltı da soframda kullandığım bir gıda ürünün paketinde bir internet aderesine gözüm çarptı.
    Bende yeni yeni internet öğrenmeye merak sardım ya hemen açtım bakalım neymiş diye...
    Bulduğum adres bir yemek sitesi idi burada yarışma yapıyor puanlar toplanıyor sonra da ödüller alınıyordu.
    Tabiki zar zor çözdüm siteyi çünkü ben ozamanlar sadece pc açıp kapatmayı biliyorum.
    Neyse çocuklara sora sora neye tıklıyorum ee şimdi ne yapıyorum derken derken baya ilerlettim.
    Ama site hep aklımda dedim ben bu işi yaparım...
    Ev halkı çocuklarım eşim hemen karşı çıktılar . Yapamazsın yapsan bile ufak tefek ev eşyaları için uğraşılmaz boş ver ne istiyorsan biz sana alalım yok öle yok böyle.
    Oysa ben onlara sürekli destek sürekli güven vermiştim.

İşte tam o zaman anladım ki ben sadece vasıfsız eleman bir ev hanımıyım...
    Hiç kimseye kulak asmadım başladım sitedeki şartları tek tek yerine getirmeye bir baktım oluyor oley süper bir şey ...
    Kendimi müthiş derece güçlü ve o ana kadar hiç hissetmediğim kadar mutluyum..
    Artık ben o sitede haftanın da yılın da birincisiyim .
    Sayamayacağım kadar ödüller aldım.
    Şimdi yıl başında en büyük son final ödülümü alıp sitenin kapanışını ben yapacağım .
    4 senenin sonunda kampanya bitiyor.

Artık çok güçlü çok azimli kendine güvenen bir ev hanımıyım vasıfsızmıyım evet ama kendime bir vasıf yaratabilirim.
    Şimdi de bu site sayesinde başka bir başarıya ilk adımlarımı atmaktayım..
    Gene bana ev halkı uğraşma diyorlar gene yapamazsın diyorlar
    Hayır ben yapabilirim ...
    Kendime iyi şanslar diledim kolları sıvadım..
    Kırmızı Kalifornia (California) Solucanını buldum son derece heyecanlandım ...
    Bu son derece yararlı mucize olan hayvancıklar benim işim hobim en en önemlisi de benim yeni başarı hikayem olacak.....
    rise_com bunu beğendi

Kurucu Üye rise_com - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Yer
    Gaziantep
    Ayşe hanım, yazınızı keyifle okudum.
    Ruh halinizi tahmin etmeye çalıştım. Çalışınca dahi kötü oldum.
    Azmin elinden hiç birşey kaçmıyor. Elinize, yüreğinize sağlık

Yeşil Sever ayşe sayın - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Yer
    BURSA
    Günaydınlar olsun efm
    tşklr
    rise_com bunu beğendi

Bu Konudaki Etiketler