Close

Cevap Ver
25 Sonuçtan 1 ile 25 Arası
Ağaç Şeklinde Aç62Beğeni
  • 5 Post By rise_com
  • 9 Post By Uzaylı
  • 2 Post By gçakar
  • 2 Post By rise_com
  • 6 Post By Uzaylı
  • 3 Post By Uzaylı
  • 4 Post By gtatas
  • 1 Post By Reotte
  • 3 Post By kozabeyli
  • 2 Post By sevim karaman
  • 3 Post By sevim karaman
  • 2 Post By adneser
  • 2 Post By Uzaylı
  • 1 Post By latif
  • 3 Post By kozabeyli
  • 6 Post By Uzaylı
  • 2 Post By Uzaylı
  • 3 Post By kozabeyli
  • 3 Post By sevim karaman

Konu: Site ve Blog Sahibi Yeşilseverler

Kurucu Üye rise_com - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Yer
    Gaziantep

Site ve Blog Sahibi Yeşilseverler

Forumumuzun daha geniş kitlelere duyulması için sizlerde birşeyler yapabilirsiniz. Nasıl mı?

Site veya blog sahipleri, sitenizde bağlantılarım bölümüne sitemizin adresini ekleyebilirler.

Şimdiden tüm Yeşil Dünya kullanıcıları adına teşekkür ederim.

Saygılarımla.
    gçakar, Uzaylı, Halil Önen ve 2 kişi daha bunu beğendi

Kurucu Üye Uzaylı - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Sayın rise_com; Üç bloguma da ekledim. Daha doğrusu İlker'le birlikte yaptık. Bakalım beğenecek misiniz?

Uzaylı'nın Bahçesi

Uzaylı'nın Mutfağı

RENKLİ DETAYLAR

Bloglarımın ara verdiğim halde, ziyaretçi trafiği çok güzel. Aktif tutmak için daha da heveslendim.
    Miss_Menas, kozabeyli, amatör hobici ve 6 kişi daha bunu beğendi

Kurucu Üye
    Yer
    İstanbul/Atakent
    Sayın Uzaylı, bloglarınız çok hoş. Burada girmediğim mutfağınıza orada girip birkaç tarifinizi bile okudum.
    Miss_Menas ve Uzaylı bunu beğendiler

Kurucu Üye rise_com - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Yer
    Gaziantep
    Peki Sn.Uzaylı,

Sizin İlker gibi uzmanınız var, bazılarının yok

Sitesine link ekleme işlemini resimleyerek anlatmanızı rica etsek
    Miss_Menas ve gçakar bunu beğendiler

Yer
    İzmir
    Sayın gçakar; Çok teşekkürler. Bloglar daha kurulum aşamasında sayılır. Oğlum İlker Türkçeleştirme ve geliştirme konusunda yardım ediyor. Yazın çok vakit bulamıyoruz ama kışın daha da geliştiririz inşallah. Rayına oturunca da devam eder. Takipçilerim epey var. Nedense yurtdışında ve yurtdışındaki Türklerden ilgi çok. Face te ve Pinterest te, google+1 de, twitter da her yerde varım. bunların etkisi bloglara da yansıyor. Tabi yazın bahçe ağır bastığı için yorgunluktan bu ara çok ilgilenemiyorum. İnşallah rayına oturacak. Ama öncelik forum. Şu an bütün enerjimi forumumuz için harcıyorum diyebilirim.
    Halil Önen, Miss_Menas, kozabeyli ve 3 kişi daha bunu beğendi

Yer
    İzmir
    Sayın rise_com; <bugün aynı şeyi İlker'e sordum. İnşallah bize bir sayfa hazırlar da herkese yardımcı oluruz.
    rise_com, Miss_Menas ve gçakar bunu beğendiler

Fahri Üye
    Yer
    İzmir
    Hayırlı olsun diyelim, takipteyiz.
    Miss_Menas, Uzaylı, rise_com ve 1 kişi daha bunu beğendi

Yer
    İzmir
    Teşekkürler...

Kurucu Üye Reotte - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir

Site ve Blog Sahibi Yeşilseverler

Şöyle Buyurun, iyi seyirler

* Site üzerinden izlerken açıklama kısmına sağ üst kısımdaki İ harfine basarak ulaşabilirsiniz...
    ** YouTube dan izleyerek görüntü kalitesini yükseltebilirseniz yazılar daha okunaklı olacaktır...
    Halil Önen bunu beğendi

Yeşil Sever
    ALINTI Uzaylı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Sayın rise_com; Üç bloguma da ekledim. Daha doğrusu İlker'le birlikte yaptık. Bakalım beğenecek misiniz?

Uzaylı'nın Bahçesi

Uzaylı'nın Mutfağı

RENKLİ DETAYLAR

Bloglarımın ara verdiğim halde, ziyaretçi trafiği çok güzel. Aktif tutmak için daha da heveslendim.

Sayın Uzaylı, bahçenizi gezdim, yazdıklarınızın çoğunu da okudum. Azminize hayran kaldım. Yaptıklarınızı bir güzel anlaşılır şekilde de yazma kabiliyetiniz bir ayrıcalık. Kuyu hikayenizi not ettim, kendimce hassas noktalar var. Toprakla uğraşı güzeldir. Sizde onu yapıyorsunuz ne güzel. Yazıp anlatmaklada etrafa ışık saçıyorsunuz, kutlarım... Cümbür-cemaat bir araya gelişinizi kıskanmadım değil, insanın akraba olası geliyor.
    İnsanın sağlığı, mutluluğu-huzuru ve ömrü kendi elindedir. Azminiz daim olsun...
    rise_com, Halil Önen ve gçakar bunu beğendiler

Yeşil Sever
    Ben de inceledim. RENKLİ DETAYLAR' da takıldım. Benden mi kaynaklandı bilmiyorum sayfaları açamadım. Ya da baktığım bazı sayfalarda sadece konu başlıkları vardı... Görmek incelemek isteyeceğim çok güzel başlıklar var..

Bu arada emekli olmanın bana yaramadığını ciddi ciddi düşünmeye başladım. Bilgisayar kullanmada acemileşmeye başlamışım. Çalışırken daha mı meraklıydım, ilgiliydim bilemiyorum ama bazan çocuklar için materyaller hazırlardım. Bunun için araştırma yapardım ve çok güzel dosyalarım vardı tabi şu an hiçbiri yok ne olduysa. Geçenlerde bilgisayarıma format attırdım. Gördüm ki bırakın farklı şeyler üretmeyi yeni haliyle bilgisayarıma alışmak bile zaman alacak
    gçakar ve Uzaylı bunu beğendiler

Yer
    İzmir
    Sayın kozabeyli; Çok teşekkürler. Aslında bloglar daha henüz taslak halinde sayılır. Bahçe sayfamdaki yazıların büyük çoğunluğu daha önce başka bir forumda yazdıklarımdı. O forumdan ayrıldıktan sonra tanıdığım tanımadığım çok kişi bana ulaşıp yazıları okuyup devamını da mutlaka getirmemi istedi. İlgi çok olunca ben de bir şeyler yapmaya çalıştım ama henüz oturtamadım. Çünkü hem yoğunluk, hem anneannemi kaybetme üzüntüsü, üstüne de gezi olaylarına üzüntümden devam edemedim. Forumumuzu da kurmaya başlayınca askıya almıştım. Şimdi bir başladım mı epey düzenleme yapacağım. Her şeyin çok güzel olacağına inanıyorum. Pek çok fotoğraf ve güzel konular birikti.

Türkçe- Edebiyat derslerinde çok iddialı değilim ama, öğretmenleri tarafından sevilen bir öğrenciydim. Her konuda detaycı olmam çoğu zaman başıma iş açsa da, bu konuda sanırım işe yarıyor.

Evet, kuyu hikayesini nette çok fazla bilgi göremeyince yaşayıp tecrübe etmiş biri olarak ele almak istedik ki, bizden sonrakiler biraz daha bilgi ile daha bilinçli girişimde bulunsun.

Toprakla uğraşmak gerçekten çok güzel. Ben toprakla daha önce haışır neşir olmadığım için hep bir heves olarak gördüler. Aslında bu güzel bir bağımlılık... Heves olmanın çok üstünde... Bir de aynı kafadan arkadaşlarınız, dostlarınız da olunca, birbirimizden gördüklerimizi deneyimleyip bağımlılığımızı artırıyoruz.

Geniş ailemizde çeşitli bahanelerle biraraya gelmeler devam ediyor. Ama anneannem ve dedemin yokluğu, burukluk hissettiriyor tabi...
    Merak etmeyin burada da "yeşil aileyiz". Hepimiz, abi, abla, kardeş, yenge, kuzeniz işte... Toplantılara bekleriz.

Güzel sözleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Yer
    İzmir
    Sevim hanım Merhaba; Üzmeyin kendinizi... Sorun sizde değil, bloglar henüz yapım aşamasında... Dediğiniz gibi bir çoğu henüz başlık halinde. İlker'le birlikte hazırlayıp yayına başlattım.İlgilenip devam edeceğim inşallah. Arada fikirlerinizle bana yardımcı olursanız sevinirim.

İlginizi çekeceğini düşündüğüm bir uygulama var. Bu uygulamadaki benim sayfam. Siz de nette ilginizi çeken bağlantıları ve fotoğrafları bu uygulamada dosyalayabilirsiniz. Hem takipçileriniz de olunca, ilgi hoşunuza gider. Ayrıca blogunuz varsa burada uluslararası tanıtım yapabilirsiniz.

Mehtap Genç (mehtapgenc) on Pinterest

Yeşil Sever
    Harika sayfalar. Benim o kadar uğraşabilmem için çok sabırlı olmam gerekiyor. En önemlisi ihmal ettiğim için unuttuğum bilgisayar çalışmalarımı hatırlamam gerekiyor.

Öylesine yazıp çizdiğim bir anlamda "not defteri" durumunda olan milliyetblog sayfam var öyle fazla aktıf değil. Düzenli aralıklarla yazma, üye sayfalarını dolaş, yorum yapanların sayfalarını incele yorum yaz. Bütün bunlar ciddi ciddi zaman istiyor. Emekli olmuş olmak zaman açısından bir avantaj ama aynı zamanda enerji de lazım. Ben çok çabuk yoruluyorum ya da sıkılıyorum. Sayfaları dolaşırken yazmaktan çok okuma, değişik şeyleri incelemeye dalıp gidiyorum ve sonuçta sayfa öylece açık ama yazılıp çizilmemiş olarak bekliyor. Çalışma zamanlarında sabah yedi de bilgisayar açıp, günlük işleri kontrol etmek için akşam yediye kadar kaldığım zamanlarda bilgisayar hep açık olduğu için evde de alışkanlıkla aynısını yapıyorum bazan. Kahvaltı sonrası bilgisayar açılıyor bir sitede, forumda veya facebook'da kalakalıyor bir satır bile yazıp çizmeden. Sağlık sorunlarımda dahil çeşitli nedenleri var tabi bunun uzun uzadıya yazıp çizmek istemiyorum. Sadece sohbetlerinden zevk aldığım, uzunca zamandır internet ortamı da olsa yazıştığımız ve bir güven, bir samimiyet oluştuğunu düşündüğüm değerli insanlarla sağlıklı iletişim kuramayışım biraz üzüyor beni. Haklı olarak değer vermediğimi, ilgi göstermediğimi düşünebilirler ya da düşünüyorlardır ki benim mizacıma hiç uymayan birşey bu.

Neyse zaman...! deyip geçelim
    Konu sevim karaman tarafindan (22.02.2014 Saat 11:55 ) degistirilmistir.
    rise_com, Uzaylı ve gçakar bunu beğendiler

Fahri Üye adneser - ait Kullanici Resmi (Avatar)
    Yer
    ALANYA
    Sayın Uzaylı

Gerçekten şaşıyorum size bu kadar işin arasında (ev işleri,cocuklar, yeşil dünya, bahçe ) artı birde blok, eh başka ne denir size bravo.

Adınızın hakkını veriyorsunuz maşallah.

Saygı ve selamlar
    Konu adneser tarafindan (25.09.2013 Saat 11:28 ) degistirilmistir.
    Uzaylı ve Halil Önen bunu beğendiler

Yer
    İzmir
    Sayın adneser; İnanın hevesim ve enerjim tükenince sizin mesajları okuyup hemen şarj oluyorum. Gülümsettiniz sağ olun.

benden de saygı ve selamlar...
    adneser ve Halil Önen bunu beğendiler

Yeşil Sever
    Yer
    izmir
    Çok emek vermişsiniz ve güzel olmuş. Kutlarım
    Uzaylı bunu beğendi

Yer
    İzmir
    Sayın latif; Çok teşekkürler... Zaman ayırıp istediğim gibi olunca, çok çok güzel olacağına inanıyorum.

Yeşil Sever
    Ben daha çok fırın ekmek yemem gerek, "yeşil Dünya"yı öğrenmem için.
    Sayın Uzaylı (Mehtap Genç)miş. Bir zamanlar Facebook ta da arkadaş.

Şimdi Facebook hesabım yok.
    Şu Blok davasınıda bir türlü çözemedim...
    gçakar, acemi_caylak ve Uzaylı bunu beğendiler

Yer
    İzmir
    Sayın kozabeyli; Tüh... Adım deşifre oldu dermişim. Şaka diyorum. Ama İzmir'de yeşilsever arkadaşlar biraraya geldik mi... Adımla kimse tanımıyor. Fakat Uzaylı deyince ise tanımayan yok. Hatta hiç ummadığım yerlerde biriyle sohbet edince de Uzaylı sen misin? diye şok oluyorlar. Hiç tanımadığım insanlar takip edip öyle sevmişler ki sağ olsunlar. Olduğum gibi olmanın ödülü bence bu... Face te arkadaş demişsiniz. Nilüfer Göletindeyken mi?
    gçakar, gülenyüz, acemi_caylak ve 3 kişi daha bunu beğendi

Yer
    İzmir
    Bu arada şunu da belirteyim. Samimi arkadaşlarım biz senin adını bilmiyor muyuz arkadaşım? diye fırçalamasın. Çok sayıda da arkadaşım var, onlar tabi ki adımı biliyor. Oh fırçadan kurtuldum sanırım.
    acemi_caylak ve gülenyüz bunu beğendiler

Yeşil Sever
    ALINTI Uzaylı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
    Sayın kozabeyli; Tüh... Adım deşifre oldu dermişim. Şaka diyorum.. Face te arkadaş demişsiniz. Nilüfer Göletindeyken mi?
    Aynen. Uzun zamandır "Facebook" yoğum. Siyasi yazışmalar ister istemez insanı geriyor. Yapım gereği de cevap veriyorum.
    Uzaylı, acemi_caylak ve gülenyüz bunu beğendiler

Yeşil Sever
    Edebiyat, öylü, deneme, şiir / Kültür - Sanat / Milliyet Blog

Bu benim milliyetblogda bir süredir varlığını unuttuğum sayfam. Ufak tefek karalamalarımı yazmalıyım yavaş yavaş. Tembelliği bırakarak.
    Uzaylı, gülenyüz ve dalya35 bunu beğendiler

Yeşil Sever
    Yer
    ANKARA
    bahçenizi beğendim baya büyükmüş. bakımı da bir o kadar zordur ama zevklidir.

Yeşil Sever
    Tebrik ederim